Pomáháme vybírat správné produkty podle vašich potřeb

Jsme něco jako digitální rádce. Možná si vybavíte známého nebo kamaráda, který je blázen do notebooků a vždy vám dokáže poradit. My jsme takový digitální známý a kromě notebooků toho máme v hledáčku ještě mnohem víc.

Jak porovnáváme produkty

 1. Sbíráme všechna dostupná data

  Konzultujeme s experty, procházíme recenze a kompletujeme všechny dostupné parametry.

 2. Hodnotíme

  Né všechny parametry jsou důležité. Dáváme proto dohromady systém, který zohlední ty podstatné.

 3. Vysvětlujeme

  Nemusíte parametrům perfektně rozumět. Poradíme vám, na co se zaměřit, podle vašich individuálních potřeb.

 4. Jednoduše si vyberete

  Se všemi informacemi a produkty na jednom místě už je samotný výběr potěšením.

Výběr produktu by měl být jednoduchý a zábavný. Spotřebitel by měl mít jistotu, že zvolil dobře a přitom nestrávil několik hodin analýzou různých možností. S takovým cílem stavíme vybero, nového nezávislého rádce a on-line experta.
Jakub Havelka – zakladatel vybero.cz

Tým vybero.cz

 • Fotografie Jakub Havelka

  Jakub Havelka

  Zakladatel

  Jakub absolvoval studium ekonomie na VUT v Brně. Už více než sedm let se věnuje internetovému podnikání. Má rád technologie a hledá způsoby, jak mohou pomáhat lidem v každodenním životě. Během studia založil portál Vybero.cz a Arecenze.cz, které oba v současné době řídí.

  ahoj@vybero.cz

 • Fotografie Daniel Hrbolka

  Daniel Černý

  Obsahový manažer

  Daniel je absolventem Masarykovy univerzity v Brně. Vystudoval obory mediální studia a sportovní management. Ve svém volném čase rád sportuje, sleduje filmy a seriály nebo cestuje. Je obsahovým manažerem portálu Vybero. Kromě toho se věnuje srovnávání sportovních potřeb, elektroniky a zahradních přístrojů.

 • Fotografie Michaela Černá

  Michaela Černá

  Redaktorka

  Michaela vystudovala média a žurnalistiku na Masarykově univerzitě v Brně, kde se kromě psaní textů zabývá také fotografií. Ve volném čase cestuje, hraje v ochotnickém divadle a píše blog. Na portále Vybero se věnuje sociálním sítím a srovnávání produktů, nejčastěji fotoaparátů a malých spotřebičů.

 • Fotografie Veronika Vyskočilová

  Veronika Vyskočilová

  Redaktorka

  Veronika je studentkou marketingu ve Zlíně. V minulosti absolvovala studium žurnalistiky, kde načerpala zkušenosti se psaním článků a vyhledáváním informací, což využívá nejen při psaní recenzí. Jelikož svůj volný čas tráví nejraději zahradničením nebo v kuchyni, nejčastěji porovnává kuchyňské a domácí pomocníky.

 • Fotografie Adam Boček

  Adam Boček

  Online marketing a PR

  Adam je magisterským studentem mezinárodních teritoriálních studií. Rád cestuje, závodí v silovém trojboji, je fanouškem technologií a bojových sportů. Na portále Vybero má na starosti především online marketing, ale najdete tu od něj také porovnání z oblasti notebooků nebo tabletů.

 • Fotografie Eliška Srncová

  Eliška Srncová

  Redaktorka

  Eliška je absolventkou žurnalistiky. Po dobu studia čerpala zkušenosti s psaním textů v různých oborech. Na Vybero se nejčastěji věnuje velkým domácím spotřebičům a srovnává také produkty ze sekce pro děti. Díky dlouhodobě udržovaném přehledu v těchto tématech může ochotně poradit našim čtenářům i svým blízkým.

 • Fotografie redaktora Jakuba Gulce

  Jakub Gulec

  Redaktor

  Jakub je studentem vysokého učeního technického v Brně a svým členstvím ve Studentské komoře nabral zkušenosti se psaním článků pro fakultní blog. Jeho největší záliby jsou technologie, divadlo a cestování. Posledních několik let se věnuje doporučování notebooků a instalaci programl pro studenty prvních ročníků VUT. Ve volném čase čte zajímavosti ze světa techniky a hraje hry.

 • Autor

  Miroslav Mikolášek

  Redaktor

 • Autor

  Marie Alešová

  Redaktorka

Kontakt

Napsat naší redakci můžete na

ahoj@vybero.cz

Provozovatel webového portálu

Název společnosti: Procontent s.r.o.
Sídlo: Moravské náměstí 127/3, Brno-město, 602 00 Brno
IČ: 05978637
Spísová značka: C 99301 vedená u Krajského soudu v Brně